Koziołek Matołek i weselne przeboje na rodzinnym festynie


Już 23 czerwca w Lipie wielka zabawa. Będzie spektakl dla dzieci w wykonaniu aktorów z kieleckiego Teatru Kubuś oraz zabawa z weselnym zespołem JackPot.
Zabawa rozpocznie się o godz. 15 na boisku szkolnym w Lipie. Jako pierwsi na scenę wejdą aktorzy z Teatru Kubuś z Kielc, którzy zaprezentują widzom spektakl „Przygody Koziołka Matołka”. Później swoje umiejętności prezentować będą dzieci szkół w Rudzie Malenieckiej i Lipie. Na godzinę 17 zaplanowano koncert weselnego zespołu Jackpot. W repertuarze zespołu znajdują się największe polskie i zagraniczne przeboje, można więc spodziewać się dobrej zabawy. O godz. 22 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, a do tańca zagra DJ. To jednak nie wszystko. Na dzieci czekać będą bezpłatne atrakcje m.in. dmuchańce, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, kule wodne i pokaz iluzji. Przygotowany będzie również darmowy poczęstunek dla wszystkich uczestników festynu. Na festyn zaprasza samorząd Rudy Malenieckiej oraz Stowarzyszenie „Królewski karp”.

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze