Żacy starsi AP Końskie zagrali w finale wojewódzkim

Drużyna żaków starszych Akademii Piłkarskiej Champions Końskie zagrała w finale wojewódzkim, który rozegrano na stadionie Orlicza w Suchedniowie.

Przypomnijmy, że AP Champions II Końskie w grupie eliminacyjnej rywalizowała rywalizowała z dwoma drużynami PAS Skarżysko-Kam., Neptunem Końskie, Orliczem Suchedniów oraz kolegami z pierwszej drużyny AP Końskie. Drugie miejsce dało naszej ekipie prawo gry w finale wojewódzkim.

Stanęli na podium

Zawody te Do rywalizacji przystąpiło ostatecznie 16 zespołów, które rozdzielono do czterech grup. Podopieczni trenera Grzegorza Kądzieli spisali się świetnie. Wygrali swoją grupę i ostatecznie stanęli na trzecim stopniu podium. Tytuł mistrza województwa przypadł ekipie Galacticos Ostrowiec Św., która w finale pokonała Hetmana Włoszczowa 2:0. Trzecią pozycję zajęli piłkarze AP Champions II Końskie po wygranej 2:1 z KKP Korona II Kielce.

Walczyli do końca

– Brawa dla chłopców za walkę do samego końca. Mimo ogromnego upału, stanęli na wysokości zadania. Zostawili serce na boisku. W stawce 16 drużyn w finale wojewódzkim zajęliśmy trzecie miejsce. Brawa również dla rodziców. Przecież w końcu najlepsi kibice to rodzice. Rok temu było czwarte, teraz trzecie miejsce. Za rok idziemy na mistrza! – zapowiada trener Grzegorz Kądziela

Wyniki w grupie: AP Końskie – Wisla Sandomierz 6:0, AP Końskie – Hetman Wloszczowa 0:0, AP Końskie – Stal Kunow 1:0.

Ćwierćfinał: AP Końskie – Piast Chęciny 0:0, karne 4:3

Półfinał: AP Końskie – Hetman Włoszczowa 1:3

Mecz o 3 miejsce: AP Końskie – KKP Korona II Kielce 2:1

Mecz o 1 miejsce: Galacticos Ostrowiec Św. – Hetman Włoszczowa 2:0

Klasyfikacja końcowa: 1. Galacticos Ostrowiec Św., 2. Hetman Włoszczowa, 3. AP Champions II Końskie, 4. KKP Korona II Kielce.

Najlepszy zawodnik: Mateusz Osojca (Galacticos Ostrowiec Św.)

Najlepszy bramkarz: Szymon Secemski (Hetman Włoszczowa)

Król strzelców: Patryk Wójcik (Hetman Włoszczowa) 7 goli

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Ukradli, sukę czempionkę

Wyniki z gminy FAŁKÓW

Indywidualne wyniki kandydatów

Najnowsze komentarze