Konecki OFF 2 już w sierpniu. Można przysyłać swoje zgłoszenia!

Rozpoczęły się przygotowania do drugiej edycji koneckiego Festiwalu OFF – imprezy zrzeszającej twórców, artystów i ludzi kreatywnych z naszego regionu. Organizatorzy oczekują na twórców, z wszelakich dziedzin nie tylko kultury i sztuki. Niebawem poinformujemy o celu charytatywny.

W tym roku Konecki OFF 2 odbędzie się 25 sierpnia (niedziela) w Parku Miejskim obok Domu Kultury w Końskich. Forma będzie podobna do tej, którą już znamy z zeszłego roku – warsztaty, koncerty, pokazy oraz strefa wystawienniczo-sprzedażowa. W planach mamy kilka ciekawych warsztatów, nakręcenie filmu, pokaz mody.  Oczekujemy chętnych, którzy chcieliby się pokazać, poprowadzić warsztaty, zagrać czy po prostu być z nami tego dnia. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy choć małym palcem są związani z naszym regionem i chcieliby wziąć udział. Jeśli komuś coś przychodzi  do głowy niech da nam znać. A jeśli sam malujesz, projektujesz, kręcisz, gotujesz, śpiewasz czy tańczysz – po prostu robisz coś kreatywnego – skontaktuj się z  nami. Poszukujemy montażysty i operatora do naszego krótkiego filmu, jaki będzie realizowany podczas warsztatów.

Dla Domu Dziecka

Zeszłoroczna edycja okazała się hitem i przeszła nasze wszelkie oczekiwania. Zebraliśmy ponad 15 tysięcy złotych na Dom Dziecka w Stąporkowie. Dodatkowo Konecki Festiwal OFF został laureatem nagrody Gwóźdź Sezonu w kategorii wydarzenie!

Wszelkie informacje będą pojawiać się na stronie festiwalu:

https://www.facebook.com/koneckiOFF  oraz http://koneckioff.pl/

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez Facebooka lub drogą mailową [email protected]

W ubiegłorocznym OFF, Robert Turalski demonstrował noże wykonane własna technika i technologią obróbki żelaza

Na poprzedni OFF, była nauka tańca

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Rozmawiali o przebudowie drogi 728

Całkowicie spłonął volkswagen

Spotkanie z podróżnikami

Co nowego?

Policyjna akcja właśnie trwa

Najnowsze komentarze