Kombii gwiazdą Kuźnic Koneckich. Mamy dokładny program imprezy

Zapraszamy na 20. jubileuszową edycję Kuźnic Koneckich. Sobota 6 lipca to panel popularno-naukowy i wręczenie nagród, a niedziela 7 lipca to wielki koncert, którego gwiazdą będzie grupa Kombii.

W sobotę o godz. 16 w siedzibie Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości rozpocznie się panel popularno-naukowy. Zostaną wygłoszone wykłady „Pacyfikacje na Ziemi Koneckiej” , „Tajna administracja państwa polskiego na obszarze radomsko-kieleckim „Jodła” oraz w powiecie kieleckim”, „Kuźnice koneckich bohaterów”. Otwarte zostaną wystawy pokazujące najważniejsze wydarzenia z 20 lat Kuźnic Koneckich oraz z okazji 80-rocznicy wybuchu II wojny światowej. W części artystycznej swoje wiersze recytować będzie Janina Malicka, a recital zaprezentuje Bartłomiej Kurowski. Tego samego dnia poznamy również laureatów powiatowych nagród Marek Koneckich oraz Alchemik Roku, Kowal Losu oraz Gwóźdź Sezonu.

W niedzielę 7 lipca o godz. 16 na placu przed koneckim Domem Kultury rozpocznie się festyn z okazji 20-lecia Kuźnic Koneckich. Po okolicznościowych wystąpieniach koncert „Zakazane piosenki” zaprezentują uczniowie I LO im. KEN. O godz. 18 rozpocznie się występ koneckiej grupy RiF pod wodzą Romana Cieślaka. Na godz. 20 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru. W Końskich zagra grupa Kombii, której nikomu specjalnie nie trzeba przedstawiać. Wraz z Grzegorzem Skawińskim będzie można zaśpiewać takie hity jak „Pokolenie” czy „Słodkiego miłego życia”.

Podczas festynu tradycyjnie już odbywać będą się XV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Koneckiego w Rzucie Podkową.

Fot. Materiały promocyjne

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze