Star San Duo – marka mówi sama za siebie

Nieistniejąca już od lat technologia STARa jest wciąż obecna na starachowickim rynku pracy. Wokół dobrze znanej w kraju i zagranicą marki koncentruje się działalność firmy Star San Duo, która szuka osób chętnych do pracy.

Firma Star San Duo powstała w Starachowicach w 2002 roku. Początkowo jej działalność skupiona była wokół części zamiennych do Stara i Autosana. Z czasem budując własną renomę i markę, spółka przeszła długą drogę od napraw głównych zespołów i podzespołów do zaawansowanych modernizacji do budowy i dostawy pojazdów specjalistycznych. Dziś jej główny trzon działalności stanowi modernizacja pojazdów terenowych, modernizacja i sprzedaż samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, żurawi, podnośników, autobusów oraz sprzętu inżynieryjnego dla potrzeb rynku cywilnego oraz Sił Zbrojnych RP.

Zamówienia militarne na szeroką skalę prowadzone są tu od 2010 roku. Ich zakres jest bardzo szeroki – od typowych napraw osobowych i ciężarowych terenówek, a także autobusów po remonty i modernizację sprzętu budowlanego oraz transporterów kołowych i pojazdów gąsienicowych. W polu działania są nie tylko produkty polskie, ale też rosyjskie, czeskie i tzw. zachodnie. Firma prowadzi naprawy zabudów, szczególnie żurawi samojezdnych i przenośnych oraz cystern samochodowych i naczepowych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług w zakresie projektowania, produkcji oraz działalności handlowo usługowej jest przyjęty i wdrożony System Zarządzania Jakością w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym. Firma jest uprawniona przez Urząd Dozoru Technicznego do montażu, naprawy i konserwacji urządzeń specjalnych, m.in. żurawi i podestów ruchomych.

– O atrakcyjności naszej oferty decydują przede wszystkim wysokie walory techniczne i użytkowe oferowanych usług oraz wysoko kwalifikowana kadra projektantów, inżynierów i mechaników, nastawiona na stały rozwój i unowocześnienie oferowanych produktów. By móc się rozwijać potrzebujemy jednak dodatkowych rąk do pracy.

/oferta pracy z 24.06.2019/

P.P.H.U. STAR-SAN-DUO
27-200 STARACHOWICE
ul. Krańcowa 4

Poszukuje pracowników na stanowiska:

KSIĘGOWY

oraz NAPRAW POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH:

ELEKTRYK

LAKIERNIK

MECHANIK

BLACHARZ

WULKANIZATOR

KIEROWNIK WARSZTATU

Miejsce pracy: STARACHOWICE

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • motywacyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie wiedzy

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV do siedziby naszej firmy: ul. Krańcowa 4, Starachowice lub przesłanie dokumentów drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] – w temacie maila prosimy umieścić stanowisko, na które Państwo aplikujecie. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Zrywali nocą banery wyborcze

Opuścili budynek w dwie minuty

Szkolenie z termomodernizacji

Ukradli, sukę czempionkę

Najnowsze komentarze