Wspólnie pomagali Marcinkowi w walce z chorobą [zdjęcia]

Wiele osób zdecydowało się dołożyć swoją cegiełkę dla Marcina w walce z ciężką chorobą. Na placu przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu bawiło się wiele osób.

W słoneczną niedzielę w Stąporkowie cel był jeden. Zbierano pieniądze na leczenie Marcina, który zachorował na nowotwór mózgu, a jego babcia mieszka w Stąporkowie. Na zaproszenie MGOKiS odpowiedziało wiele osób, głównie rodzin z dziećmi. To właśnie głównie z myślą o nich przygotowano wiele niespodzianek i mnóstwo atrakcji. Były stoiska z pysznym jedzeniem i otwarta kawiarenka, gdzie za dowolny datek można było spróbować domowych wypieków. Na dzieci czekały również inne atrakcje. Największym powodzeniem cieszyły się trampoliny.

Świetnie sprawdził się wybór miejsca wydarzenia, bo po raz pierwszy rodzinny festyn zorganizowano na placu przed MGOKiS, a nie w amfiteatrze. Rozstawione nad stolikami parasole nie tylko chroniły przed słońcem, ale też budowały atmosferę.

Na scenie pojawią się m.in. Królewiaczki, Milky Band, Smykovia, Laurencja Nowacka, grupa Efekt, grupy taneczne eMGie i wielu innych wykonawców i uczniów związanych z gminą Stąporków. Zaśpiewały m.in. Amelia i Lena Lisowskie, Sara i Laura Rzepeckie, Natalia Boruń, Konrad Zroślak, Mateusz Grabowski, Mateusz Pomykała, Adam Bernat, Maja i Artur Salata, Magdalena i Jagoda Szustak, Wojciech Misiowiec, Dawid i Artur Moczarscy, Blanka Kulińska, Lena Zawada, Marta Bednarz. Gośćmi koncertu byli Filip Tuz i Grzegorz Pikor, którzy wystąpili w muzycznym duecie.
Po podliczeniu wszystkich pieniędzy okazało się, że uzbierano blisko 8 tys. zł.

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze