Kto został prezesem Neptuna Końskie? [aktualizacja]

10 lipca zakończyło się Walne Zebranie Członków MKS Neptun Końskie, na którym wybrano nowe władze klubu.

Przypomnijmy, że 11 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Miejskiego Klubu Sportowego Neptun Końskie. Już wtedy ze względów osobistych Grzegorz Telka miał ustąpić ze stanowiska prezesa klubu. Zebrani na sali przekonali go jednak, aby dokończył kadencję.

Drugie podejście

W „normalnym” trybie walne zebranie członków rozpoczęło się zatem 26 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Końskich. Prezes Grzegorz Telka przedstawił sprawozdanie finansowe, a wiceprezes Paweł Mazurowicz omówił kwestie merytoryczne i osiągnięcia klubu.

Nie było chętnych

Wszystko szło gładko aż do momentu, kiedy Mariusz Skoczylas w imieniu Komisji Rewizyjnej klubu przedstawił pozytywną ocenę Zarządu. W związku z tym ustępujący Zarząd Neptuna otrzymał absolutorium. Wszystko utknęło w punkcie „Wybór prezesa Stowarzyszenia”. Nie było chętnych na objęcie tego stanowiska.

Nowy termin

W związku z niemożnością wyboru nowych władz klubu, spotkanie przerwano. Nowy termin walnego zebrania został ustalony na środę, 10 lipca.

Nadal nie było chętnych do objęcia rządów w klubie. Po wielu rozmowach ustępujący Zarząd pod kierownictwem prezesa Grzegorza Telki postanowił dalej prowadzić klub. – Dziękuję za zaufanie. Czynię to tylko i wyłącznie ze względu na dobro klubu – mówił w swoim prezes Grzegorz Telka.

Obecny na sali wiceburmistrz Końskich Krzysztof Jasiński podziękował prezesowi za mądrą i odpowiedzialną decyzję.

AKTUALIZACJA:

W styczniu nadzwyczajne zebranie

Zarząd podjął się misji prowadzenia klubu, ale tylko warunkowo. W styczniu 2020 r. ma się odbyć nadzwyczajne walne zebranie wyborcze, na którym zrezygnuje definitywnie z rządzena w klubie. Do tego czasu trzeba będzie znaleźć nowych chętnych do prowadzenia Neptuna.

Skład Zarządu

Grzegorz Telka – prezes

Paweł Mazurowicz – wiceprezes ds. sportowych

Arkadiusz Krakowiak – wiceprezes prezes ds. ekonomicznych

Jan Wojna – sekretarz

Grzegorz Andryszczyk – skarbnik

Dariusz Sapieja – członek zarządu

Robert Białas – członek zarządu

Komisja Rewizyjna

Mariusz Skoczylas – przewodniczący

Arkadiusz Jarząb – członek komisji

Bartłomiej Gad – członek komisji

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Bezpieczne skrzyżowania

Od kilku dni funkcjonariusze z wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki przeprowadzą działania zatytułowane - "Bezpieczne Skrzyżowanie". Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg na...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Główny Lekarz Weterynarii apeluje do grzybiarzy o zachowanie tzw. "bezpieczeństwa biologicznego" podczas zbierania grzybów na obszarach, gdzie występuje afrykański pomór świń (ASF), a więc...
Wczoraj zostały zorganizowane działania profilaktyczne „Aktywny Senior”. Wspólnie z seniorami policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Końskich udały się do jednego z klubów sportowych...
Od kilku dni funkcjonariusze z wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki przeprowadzą działania zatytułowane - "Bezpieczne Skrzyżowanie". Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg na...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze