PILNE: pomóż świętokrzyskim stróżom prawa. Gdzie jest Andrzej Kordel?

Świętokrzyscy mundurowi, a także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej poszukują zaginionego Andrzeja Kordla. Mężczyzna 1 lipca 2019 r. wyszedł ze szpitala w Busku Zdroju na własne żądanie i do chwili obecnej nie powrócił do domu.

– Zaginiony ma 38 lat, ok. 182 cm wzrostu, waga około 75 kg, włosy ciemny blond, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę koloru czerwonego z napisem Ruuki, spodnie dresowe koloru szarego, buty sportowe marki Nike koloru szarego. Znaki szczególne – tatuaż na lewym ramieniu w postaci serca trzymanego w dłoni – poinformował zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

W przypadku napotkania lub posiadania jakichkolwiek informacji o zaginionym, śledczy proszą o pilny kontakt z najbliższą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem (041) 35 02 205 lub 112.

Poprzedni artykułBMW w opla, a opel w płot
Następny artykułNowe autobusy w Końskich!

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze