Święto Gminy Fałków z grupą Classic. Sprawdź, co jeszcze przygotowano

Grupa Classic, zaliczana do prekursorów disco polo wystąpi już w najbliższą niedzielę podczas Święta Gminy Fałków. Przed koncertem na wszystkich czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Festyn wystartuje w parku podworskim już o godz. 15.30 od otwarcia parku nordic walking, wtedy też na rajd z kijkami wyruszy grupa chętnych mieszkańców gminy.  Wcześniej od godz. 15 będzie można zapisać się w biurze rajdu, ale również dopasować odpowiednie kijki. W ramach I Gminnego Rajdu Nordic Walking do przejścia będzie trasa na długości ok. 7 km poprzedzona oczywiście rozgrzewką. Początek wyprawy o godz. 15.45. Co ważne swój start i metę rajd będzie miał w fałkowskim parku.
O godz. 16 przewidziano początek interaktywnego programu dla dzieci. Na najmłodszych czekać będą konkursy z nagrodami, zaskakujące zabawy, śpiewanie piosenek, wszystko to prowadzone przez profesjonalnych animatorów. W tym samym czasie w miejscowym kościele zaplanowano pierwszy w cyklu koncertów w ramach I Festiwalu Muzyki Organowej. O godz. 17 rozpocznie się koncert w wykonaniu Patryka Podwojskiego z Gdańska. Oficjalne powitanie i rozpoczęcie festynu zaplanowano o godz. 17.30. Pół godziny później publiczność będzie mogła przyjrzeć się życiu w obozie powstańców styczniowych, który zostanie przygotowany dzięki współpracy Gminy Fałków z Zabytkowym Zakładem Hutniczym w Maleńcu. Będzie można podejrzeć obozowe życie, ale również zobaczyć odrestaurowaną armatę.

O godz. 19 tradycyjnie już w Fałkowie spodziewać możemy się biesiady cygańskiej. Tym razem organizatorzy zaplanowali występ prawdziwego romskiego zespołu Cierheń, krzewiącego swoją kulturę od lat i to z dużym uznaniem.  O godz. 20 na scenę wejdzie grupa Classic. Fanom disco polo panów szczególnie przedstawiać nie trzeba. Zaliczani są do prekursorów gatunku. W Fałkowie na pewno nie zabraknie zarówno hitów z lat 90-tych jak i nowych nagrań. Po koncercie przed publicznością wystąpi ze specjalnym widowiskiem  Teatr Ognia Enzonda. O godz. 21.30 wystartuje zabawa taneczna z zespołem Records, który poprowadzi disco pod gwiazdami do północy.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze