Orlicy GLKS Fałków dzielnie walczyli we Włoszczowie [zdjęcia]

Drużyna orlików starszych GLKS Fałków wzięła udział w silnie obsadzonym V Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Hetman Cup 2019.

Zawody rozegrano we Włoszczowie. Rywalizowało osiem drużyn z rocznika 2008 i młodsi, w tym cztery bardzo silne teamy z Ukrainy. Zespoły rywalizowały najpierw w dwóch grupach eliminacyjnych.

Trafili do silniejszej grupy

Podopieczni Sebastiana Stefanka trafili, jak się później okazało, do silniejszej grupy. Ukraińskie ekipy FC Veres Rivne i Academia NFK Uragan Ivano Frankowsk zajęły bowiem dwa pierwsze miejsca w turnieju.

GLKS Fałków był trzeci w grupie. Czwartą lokatę zajęli gospodarze – Hetman Włoszczowa.

Ukraińcy zbyt silni

– Koledzy z Ukrainy okazali się zbyt silni dla zawodników z naszego województwa i zajęli cztery pierwsze miejsca. Nasz zespół dzielnie walczył i w ostatecznym rozrachunku uplasował się na szóstej pozycji – relacjonuje trener Sebastian Stefanek.

W całych zawodach zwyciężyła drużyna z Równego. Organizatorem turnieju był Hetman Włoszczowa.

Końcowa klasyfikacja

1. FC Veres Rivne

2. Academia NFK Uragan Ivano Frankowsk

3. Dussh Slavuta

4. Energetic Netishyn

5. Orlęta Kielce

6. GLKS FAŁKÓW

7. Hetman Włoszczowa

8. MSS Masłów

Dariusz Kosma

Zdjęcia: Facebook GLKS Fałków

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielę nasi czwartoligowcy rozegrali 4 kolejkę spotkań. W Daleszycach ze Spartakusem zagrał Neptun Końskie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei Partyzant Radoszyce podejmował drużynę...
Które tematy cieszyły się największą popularnością w minionym tygodniu? I MIEJSCE: https://konecki24.pl/2019/08/19/tajemnicze-pomieszczenie-za-sciana/ II MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/zdewastowali-az-14-nagrobkow-wstrzasajace-odkrycie-na-cmentarzu-parafialnym/ III MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/autobus-sie-pali/ IV MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/sportowe-dni-konskich-glorietta-dla-ksspr-u-zdjecia/ V MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/18/ratowali-dwoje-dzieci-ktore-tonely-w-zalewie/

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze