Przedłużono termin zgłoszeń na konferencję szkoleniową piłki ręcznej

Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej i Związek Piłki Ręcznej w Polsce zapraszają na konferencję szkoleniową uprawniającą do uzyskania licencji „B” i „C” w sezonie 2019/2020. Termin zgłoszeń przedłużono do 22 lipca br.

Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej informuje, że w dniach 30 sierpnia – 1 września br. (piątek, sobota, niedziela) organizuje w Kielcach kursokonferencję szkoleniową uprawniającą do uzyskania licencji „B” i „C” w sezonie 2019/2020.

Certyfikaty trenerskie

Uczestnicy konferencji po jej zakończeniu otrzymają certyfikaty, które będą uprawniały do ubiegania się bądź przedłużenia licencji trenerskiej kategorii B i C.

Zgodnie z Regulaminem wydawania licencji trenerskich w ZPRP z dnia 04.03.2018 r., certyfikat ukończenia ww. kursokonferencji będzie podstawą do ubiegania się lub do przedłużenia licencji kategorii „B” i „C” osobom posiadającym kwalifikacje trenera lub instruktora.

Zajęcia programowe (teoretyczne i praktyczne) odbywać się będą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kielcach, ul. Jagiellońska 90.

Przewidywana tematyka zajęć

– etyka w sporcie: praktyczne uwagi dotyczące prowadzenia zespołu w czasie meczu; nowoczesne tendencje w piłce ręcznej,

– współpraca fizjoterapeuty z trenerem,

– aktualny, zunifikowany program szkolenia w pionie męskim,

– aktualne trendy w szkoleniu bramkarzy,

– praktyczne stosowanie opracowań statystycznych w piłce ręcznej, rola statystyka w szkoleniu sportowym.

Przewidywana kadra wykładowa

Leszek Krowicki, Patryk Rombel, Mirosław Baum, Paweł Tetelewski, Tomasz Błaszkiewicz, Krzysztof Demko, Ryszard Mańko, Dominik Bonisławski.

Dodatkowych informacji na temat konferencji udzielają: Stanisław Hojda, członek Zarządu ŚZPR ds. szkolenia, tel. 722 333 517 oraz Jakub Skorupa, przewodniczący KGiD ŚZPR, tel. 502 634 056.

Więcej informacji na stronie www.szpr.kielce.pl. Termin zgłoszeń przedłużono z 12 do 22 lipca br.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

„Hubal” patronem szkoły w Miedzierzy

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy ogłosiła zbiórkę na zakup sztandaru. Patronem szkoły został mjr Henryk Dobrzański - „Hubal”. W Szkole Podstawowej w Miedzierzy zakończyła się debata...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy ogłosiła zbiórkę na zakup sztandaru. Patronem szkoły został mjr Henryk Dobrzański - „Hubal”. W Szkole Podstawowej w Miedzierzy zakończyła się debata...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze