Pierwsza wizyta wojewody w Smykowie. Co robiła Agata Wojtyszek? [zdjęcia]

Wojewoda Agata Wojtyszek owocnie spędziła czas w Smykowie. Samorządowe odwiedziny podzielono na dwie części: urzędową z podpisaniem umowy oraz spotkanie z mieszkanie z mieszkańcami w ramach promocji rządowego programu.

Agata Wojtyszek przyjechała do Smykowa z umową na remont drogi gminnej Zastawie – granica gminy, który otrzymał dofinansowanie z rządowego  Funduszu Dróg Samorządowych na poziomie niemal 170 tys. zł. Prace zostaną przeprowadzone na długości 898,48 mb jeszcze w tym roku.

Później już wraz z wójtem Jarosławem Pawelcem, wicewójtem Jerzym Dudą i Danutą Jarek, przewodniczącą Rady Gminy oraz pracownikami Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego spotkała się z mieszkańcami gminy. Na placu przed Urzędem Gminy wojewoda odpowiadała na pytania i rozdawała ulotki oraz broszury informujące o programie „Rodzina 500+”. Wszystko to w ramach akcji promocyjnej realizowanej w całym województwie.

 

Fot. UG Smyków

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielę nasi czwartoligowcy rozegrali 4 kolejkę spotkań. W Daleszycach ze Spartakusem zagrał Neptun Końskie. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Z kolei Partyzant Radoszyce podejmował drużynę...
Które tematy cieszyły się największą popularnością w minionym tygodniu? I MIEJSCE: https://konecki24.pl/2019/08/19/tajemnicze-pomieszczenie-za-sciana/ II MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/zdewastowali-az-14-nagrobkow-wstrzasajace-odkrycie-na-cmentarzu-parafialnym/ III MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/autobus-sie-pali/ IV MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/20/sportowe-dni-konskich-glorietta-dla-ksspr-u-zdjecia/ V MIEJSCE https://konecki24.pl/2019/08/18/ratowali-dwoje-dzieci-ktore-tonely-w-zalewie/

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze