27-latek szczęśliwie odnaleziony. Gdzie był i co robił?

Białystok w północno-wschodniej Polsce, Łódź, a także Częstochowa. Co łączy trzy wymienione miasta w naszym kraju? Właśnie w nich, w ostatnich dniach przebywał poszukiwany przez stołecznych policjantów, a także funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, 27-latek. Mężczyzna pochodzący z gminy Iłża, został szczęśliwie odnaleziony.

O historii z udziałem młodego człowieka, pochodzącego z gminy Iłża informowaliśmy na początku tygodnia na łamach portalu starachowicki.eu. 27-latek, po raz ostatni cały i zdrowy widziany był w piątek, 12 lipca w Warszawie. Tego dnia, jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, widziano go po raz ostatni całego i zdrowego. Na stadionie PGE Narodowym przebywał wraz z grupą znajomych, na koncercie legendarnej grupy muzycznej Bon Jovi. Kontakt z przyjaciółmi urwał się ok. godz. 22-22.30. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna opuścił obiekt i udał się w nieznanym kierunku.

Pierwsze komunikaty dotyczące jego zaginięcia, pojawiły się następnego dnia. Również w lokalnych mediach oraz portalach społecznościowych. W internecie można było znaleźć zdjęcia mężczyzny, zadowolonego i uśmiechniętego. – 13 lipca, wpłynęło do nas oficjalne zawiadomienie – powiedział w rozmowie z portalem starachowicki.eu nadkom. Robert Szumiata, oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa I. To stołeczna jednostka, jako pierwsza przystąpiła do działania. Przez weekend sprawdzano wiele miejsc. Bezskutecznie.

– Z nowych informacji jakie do nas dotarły wynika, iż był on zameldowany w jednym z hoteli w centrum Warszawy. Stało się to w sobotę wieczorem, a zatem blisko dobę po zakończeniu koncertu. Telefon 27-latka, po raz ostatni logował się natomiast ok. południa, również w sobotę. Później został najprawdopodobniej wyłączony – stwierdził nadkom. Szumiata.

Śledczym udało się odnaleźć komórkę. – Znajdowała się w samochodzie kolegi, zaginionego – dodał funkcjonariusz. W akcję włączyli się również mundurowi z Kamienia Pomorskiego w województwie zachodniopomorskim. 27-latek w ostatnich miesiącach przebywał na północy kraju. Tam mieszkał i pracował. W chwili zaginięcia, ubrany był w ciemną koszulkę z logiem „Levi`s”, jeansy oraz sportowe buty. Przełom w poszukiwaniach nastąpił po czterech dniach. W miniony wtorek (15 lipca), 27-latek został namierzony.

Dodaj komentarz

Wiadomości

„Hubal” patronem szkoły w Miedzierzy

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy ogłosiła zbiórkę na zakup sztandaru. Patronem szkoły został mjr Henryk Dobrzański - „Hubal”. W Szkole Podstawowej w Miedzierzy zakończyła się debata...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Szkoła Podstawowa w Miedzierzy ogłosiła zbiórkę na zakup sztandaru. Patronem szkoły został mjr Henryk Dobrzański - „Hubal”. W Szkole Podstawowej w Miedzierzy zakończyła się debata...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze