Całoroczny kiermasz płytek

Dla szukających okazji Grupa Końskie zaprasza na całoroczny kiermasz płytek ceramicznych przy ulicy Górnej 3 w Końskich.

Warto nas odwiedzić

Proponujemy największy wybór w regionie płytek podłogowych i ściennych. Końcówki serii, partie promocyjne , wyprzedaże, płytki na inwestycje.
Dostępność wszystkich gatunków płytek: GAT I (wyłącznie kolekcje wyprzedażowe), II, III, PJ.

Na co dzień do dyspozycji klienta mamy około 500 tysięcy metrów kwadratowych płytek i około 2800 wzorów produkcji takich firm jak; Stargress, Ceramika Końskie czy Ceramika Color.

Prawdziwe okazje cenowe

Do dyspozycji klienta są płytki pierwszego gatunku – tańsze ponieważ stanowią końcówki kolekcji. Dostępne są też płytki gatunku drugiego i trzeciego , które idealnie nadają się na położenie w miejscach mniej widocznych, na zaplecza firm lub warsztatów. Zdarzają się także płytki dużo tańsze ze względu, że uszkodzone zostało opakowanie. U nas ceny można negocjować.

Profesjonalne doradztwo

Na klientów, którzy nie mają jeszcze pomysłu na aranżację czeka wiele gotowych ekspozycji. Przedstawione są na nich ciekawe rozwiązania : od tradycyjnych po najnowsze modne desenie , co pomoże podjąć decyzję .

Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie związane z produktami oraz profesjonalnie Państwu doradzą.

Płytki ścienne

W naszej ofercie posiadamy kilkaset wzorów płytek ściennych do każdego rodzaju pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych . Płytki dostępne są od ręki w cenach atrakcyjnych cenach!

Płytki podłogowe

Kilkaset wzorów płytek podłogowych do pomieszczeń mieszkalnych oraz przemysłowych. Różna klasa ścieralności, setki wzorów, i atrakcyjne ceny to nasze atuty!

Dekoracje

Kiermasz płytek to również dekoracje ceramiczne oraz mozaiki. Mamy wszystko do tego aby twoja łazienka kuchnia lub podłoga wyglądała wyjątkowo. Mało tego dekoracje w cenach już od 0,50 gr.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Zapomnieli o znaku STOP?

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...
  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze