Biegun Ciepła w Stąporkowie już w niedzielę. Gwiazdą będzie grupa Future Folk ze Staszkiem Karpielem-Bułecką

W najbliższą niedzielę 11 sierpnia Biegun Ciepła, doroczny festyn z okazji święta Stąporkowa. W miejscowym amfiteatrze wystąpi grupa Future Folk, której liderem jest Staszek Karpiel-Bułecka.

Święto miasta obchodzone będzie nieco wcześniej niż zwykle, bo już 11 sierpnia. Początek festynu w amfiteatrze już o godz. 15, a oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 17. Na scenie pojawi się cała plejada wokalistów i zespołów działających w MGOKiS, ale również goście specjalni. Wśród nich: Lena Lisowska, Sara Rzepecka, Laura Rzepecka, Artur Moczarski, Marcel Młynarczyk, Natalia Boruń, Dawid Moczarski, Amelia Lisowska, Sebastian Moczarski oraz zespoły ludowe Smarkowianki, Mokrzaneczki.

Na godz. 19 koncert kieleckiej grupy Tacy Sami grającej przeboje zespołu Lady Pank. Będzie więc okazja przypomnieć sobie wielkie hity i pośpiewać je z muzykami. O godz. 20 scena należeć będzie do tria Future Folk. Liderem zespołu jest Staszek Karpiel-Bułecka, wokalista i skrzypek, uczestnik m.in. „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, „Azja Express” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Turystyczna rodzinka Pasków wraz z przyjaciółmi przy współpracy z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich zorganizowała i przeprowadziła III Rajd Borysa. W minioną sobotę 25 stycznia...
W środę, 29 stycznia, MKS Neptun Końskie rozegra pierwszy mecz kontrolny. Jak już informowaliśmy, 13 stycznia czwartoligowi piłkarze nożni Neptuna Końskie wznowili treningi po świąteczno-noworocznej...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze