Poznaliśmy terminarz rozgrywek Klasy B

Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach opublikował terminarz I rundy sezonu 2019-2020 rozgrywek Klasy B seniorów, w tym najbardziej nas interesującej grupy 1.

W grupie tej zagra 12 drużyn, w tym trzy zespoły z powiatu koneckiego. To KS Smyków, KS Kamienna Wola i GLKS Fałków. W minionej batalii były cztery, ale Radiator$ Stąporków wywalczył awans do Klasy A.

1 kolejka nowego sezonu grupy 1 Klasy B odbędzie się w weekend 24-25 sierpnia br. W sobotę zagrają KS Smyków i KS Kamienna Wola. Obie na wyjeździe. Smykowianie o godz. 14 z Futsalem Nowiny, a drużyna z Kamiennej Woli o godz. 16 z rezerwami Granatu Skarżysko-Kam.

W niedzielę o godz. 11 fałkowianie zagrają w „delegacji” z Top-Spin Promnik.

1 kolejka, 24-25 sierpnia: Futsal Nowiny – KS Smyków (sobota, godz. 14), Granat II Skarżysko-Kamienna – KS Kamienna Wola (sobota, godz. 16), Top-Spin Promnik – GLKS Fałków (niedziela, godz. 11), Politechnika Świętokrzyska Kielce – Orlicz II Suchedniów, Płomień Wólka Kłucka – Skała Tumlin, ULKS Łączna – Sparta Strawczynek.

Pełny terminarz opublikujemy w „papierowym” wydaniu TYGODNIKA.

Dariusz Kosma

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na oświetlonych ulicach zderzają się samochody, bo niektórzy kierowcy nie przestrzegają przepisów. Nie zatrzymują się przed znakiem STOP. W efekcie trzeba będzie klepać połamane...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze