W niedzielę wręczenie Gloriett Koneckich. Poznajcie laureatów

Znamy laureatów Koneckiej Glorietty, nagród przyznawanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Uroczyste wręczenie statuetek zaplanowano w najbliższą niedzielę w czasie Dni Końskich.

O tym, do kogo powędrują statuetki zdecydowała kapituła powołana przez burmistrza Krzysztofa Obratańskiego na podstawie zgłoszeń napływających do koneckiego magistratu oraz propozycji członków kapituły.  W niedzielę zostanie wręczonych 11 statuetek. Oto tegoroczni laureaci: kategorii kultury: Janina Malicka, w kategorii sportu, turystyki i rekreacji: KSSPR Końskie, w kategorii edukacji: Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Końskich; w kategorii edukacji: Wydawnictwo Arslibris; w kategorii przedsiębiorczość: Centrum Ogrodnicze Toskana, tkn24.pl; w kategorii gospodarczy rozwój gminy: Odlewnia Żeliwa Fansuld.
Przyznano również dwie nagrody specjalne. Otrzymają je: Marek Kozerawski oraz Centrum Informacji Turystycznej w Końskich. Jak co roku wyłoniono również laureatów nagrody honorowej. Gloriettę otrzymają: Marian Chochowski, Koneckie Zakłady Odlewnicze.
Początek gali na scenie przed Domem Kultury 18 sierpnia o godz. 18.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na placu przed Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Stąporkowie rozbłysła tysiącem świateł siedmiometrowa choinka. Pojawił się też długo oczekiwany przez najmłodszych mieszkańców gminy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze