Program Certyfikacji PZPN. W grze są trzy szkółki piłkarskie z konecczyzny

Znamy komplet szkółek z województwa świętokrzyskiego przyjętych do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

Spośród 1.198 wszystkich nadesłanych zgłoszeń, 33 pochodziły od szkółek z województwa świętokrzyskiego. Po weryfikacji 31 zostało zaakceptowanych, a następnie przyjętych do programu. Szkółki te pozostają w grze o Certyfikat PZPN na deklarowanym poziomie: 24 starają się o brązową gwiazdkę, cztery o srebrną, a trzy o złotą.

Wśród nich są trzy z terenu naszego powiatu. O złoty certyfikat stara się UKS AP Champions Końskie, a o brązowy Partyzant Radoszyce i MKS Neptun Końskie.

Teraz przyszedł czas na rejestrowanie zawodników w systemie, potwierdzanie ich i przypisywanie do drużyn. Sierpień i wrzesień to miesiące wizyt regionalnych specjalistów ds. rozwoju piłki amatorskiej w szkółkach przyjętych do programu.

W ich trakcie pracownicy Związku dokonają weryfikacji podmiotów ubiegających się o Certyfikat PZPN.

Szkółki ubiegające się o złoty certyfikat

UKS AP CHAMPIONS KOŃSKIE, AP SKS Star Starachowice, SO AP Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski

Szkółki ubiegające się o srebrny certyfikat

Juventa Starachowice, KS Dziecięca Akademia Piłkarska Kielce, Orlęta Kielce, Hetman Włoszczowa.

Szkółki ubiegające się o brązowy certyfikat

MKS NEPTUN KOŃSKIE, PARTYZANT RADOSZYCE, Baszta Rytwiany, Piłkarska Akademia Skarżyska, PUKS Deko Włoszczowa, Orlicz Suchedniów, Polonia Białogon Kielce, LZS Dąb Nagłowice, Astra Piekoszów, Nidzica Dobiesławice, GKS Nowiny, Sokół Rykoszyn, Wicher Miedziana Góra, Wierna Małogoszcz, Kadet Ostrowiec Św., Granat Skarżysko-Kam., PKS Arka Kluczewsko, Kobiece Stowarzyszenie Piłkarskie Kielce, Jawornik Gorzków, Gród Ćmińsk, Wisła Sandomierz, Ekstremalni Strawczynek, Olimpia-Pogoń Staszów, Bucovia Bukowa.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze