Bezpłatne szkolenia Handball at School

Ilona Hapkova, metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF), poprowadzi szkolenia dla nauczycieli sportu w trzech polskich miastach.

Szkolenie Handball at School jest projektem ogólnoświatowym. W Polsce odbywa się po raz szósty.

Kraków będzie pierwszym miastem na mapie Polski, które odwiedzi Ilona Hapkova, metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF). Ta znakomita i uznana trenerka piłki ręcznej odwiedzi także Wrocław i Ostródę.

Poprowadzi swój cykl szkoleń i treningów Handball at School dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń „Handball at School” wpisuje się w akcję „Gramy w Ręczną”, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Rejestracje na szkolenia prowadzą:

Łukasz Monikowski, Kraków – e-mail: [email protected]

Andrzej Dudkowski, Wrocław – tel. 502 738 655; e-mail: [email protected]

Artur Lipka, Ostróda – tel. 512 309 282; e-mail: [email protected]

Harmonogram zajęć (teoretyczne i praktyczne)

– Kraków (2-4 września 2019)

– Wrocław (6-8 września 2019)

– Ostróda (10-12 września 2019)

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W minioną środę Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski gościł w Gowarczowie. 12 lutego br. Stanisław Pacocha, wójt gminy Gowarczów gościł Zbigniewa Koniusza, wojewodę świętokrzyskiego. W spotkaniu...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze