Dni Końskich z grupą BRAThANKi, Dawidem Kwiatkowskim i Marcinem Dańcem. Program godzina po godzinie!

Już w najbliższy weekend 17 – 18 sierpnia Dni Końskich. Zapraszamy na wyczekiwaną przez cały rok zabawę z gwiazdami, ale również szereg innych atrakcji m.in. Końskie Food Truck Festiwal.

W sobotę wydarzenia na scenie przed Domem Kultury rozpoczną się już o godz. 16. Na scenie zaprezentują się m.in. goście ze Słowacji i Węgier oraz młodzież ze Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 17, kiedy to z mieszkańcami spotkają się samorządowcy oraz zaproszeni goście.  Tuż po rozpoczęciu ok. godz. 17.30 na scenę wejdzie grupa Sa`lan ze Słowacji, która zaprezentuje program folklorystyczny. O godz. 18 zapraszamy na występ zespołu The False z Węgier.

Szczególnie polecamy dwa wieczorne koncerty. O godz. 19 rozpocznie się występ koneckiej grupy Hash Cookie, która wykona przedpremierowo utwory z debiutanckiej płyty „Dom”. Przypomnijmy, że została ona nagrana jako nagroda w wygranym radiowym talent show „StartNaGranie”.  O godz. 20.15 na scenę wejdzie idol nastolatek Dawid Kwiatkowski, doskonale znany z programu „The Voice Kids”, w którym jest trenerem. Jego hit „Na zawsze” na pewno zaśpiewają z nim pod sceną tłumy.

W niedzielę początek imprezy o godz. 16. Później wystąpi młodzież ze Studia Piosenki Miejsko-Gminnego Domu Kultury. O godz. 17 koncert Dominiki Wróbel z piosenkami z debiutanckiej płyty „Tysiące łez”. Na godz. 18 zaplanowano wręczenie nagród Konecka Glorietta.  Tuż po gali o godz. 19 z kabaretowym programem wystąpi Marcin Daniec, jeden z najbadziej lubianych artystów kabaretowych. O godz. 20 estrada należeć będzie do gwiazdy wieczoru, czyli grupy BRAThANKI. Nie zabraknie żywiołowych”Czerwonych korali”, czy „Mamo ja nie chcę za mąż”.

Imprezie towarzyszyć będzie pierwszy Końskie Food Truck Festiwal, czyli Zlot Food Trucków. Na placu przed Domem Kultury będzie można spróbować dań z różnych zakątków świata, których na próżno szukać w Końskich. Obok samochodów zostanie stworzona m.in. strefa chillout, gdzie będzie można zjeść, ale też się zrelaksować. Festiwal trwać będzie w sobotę i niedzielę od godz. 12 do godz. 22.

To jednak nie wszystkie wydarzenia towarzyszące. W sobotę 17 sierpnia o godz. 17.30 w koneckiej bibliotece zostanie otwarta wystawa prac Elżbiety Musiał „W stronę grafiki”. Ceniona artystka zaprezentuje swoje intrygujące grafiki.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W minioną środę Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski gościł w Gowarczowie. 12 lutego br. Stanisław Pacocha, wójt gminy Gowarczów gościł Zbigniewa Koniusza, wojewodę świętokrzyskiego. W spotkaniu...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze