Koneckie Glorietty wręczone. Kto odebrał piękną statuetkę?

Podczas gali w niedzielne popołudnie wręczono statuetki Koneckich Gloriett, czyli nagród burmistrza miasta i gminy Końskie dla wyróżniających się swoją działalnością mieszkańców i firm.
Wręczenie nagród poprowadził wiceburmistrz Krzysztof Jasiński, który przewodniczył obradom kapituły przyznającej nagrody. Co ciekawe w tym roku wpłynęło ponad 20 wniosków, na podstawie których wybierano zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
Oto laureaci Koneckich Gloriett. W kategorii kultury: Janina Malicka, w kategorii sportu, turystyki i rekreacji: KSSPR Końskie, w kategorii edukacji: Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Końskich; w kategorii edukacji: Wydawnictwo Arslibris; w kategorii przedsiębiorczość: Centrum Ogrodnicze Toskana, tkn24.pl; w kategorii gospodarczy rozwój gminy: Odlewnia Żeliwa Fansuld.
Przyznano również dwie nagrody specjalne. Otrzymali je: Marek Kozerawski oraz Centrum Informacji Turystycznej w Końskich. Jak co roku wyłoniono również laureatów nagrody honorowej. Gloriettę otrzymali: Marian Chochowski oraz Koneckie Zakłady Odlewnicze.
Nagrody wręczali burmistrz Krzysztof Obratański, jego zastępcy Krzysztof Jasiński i Marcin Zieliński, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Piotr Słoka, sekretarz miasta i gminy Anna Głębocka, naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Milczarek, prezes Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Marek Mika, dyrektor Biblioteki Publicznej Dariusz Kowalczyk i dyrektor Miejsko – Gminnego Domu Kultury Piotr Salata.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W minioną środę Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski gościł w Gowarczowie. 12 lutego br. Stanisław Pacocha, wójt gminy Gowarczów gościł Zbigniewa Koniusza, wojewodę świętokrzyskiego. W spotkaniu...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze