Wspierają filmowców

We wtorek 20 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Końskich odbyło się spotkanie, podczas którego omówiono zagadnienia związane z pomocą logistyczną dla ekipy filmowej, realizującej zdjęcia do filmu „Magnezja”. Spotkanie otworzył Starosta Konecki Grzegorz Piec. Już na wstępie zadeklarował wsparcie ze strony władz powiatowych, podkreślając aspekt promocji naszego regionu poprzez tego typu wydarzenia.

Pani Anna Chruścicka reprezentująca „AURUM FILM” przedstawiła plan według którego, będą realizowane poszczególne etapy produkcji filmowej i przewidziane lokacje. Obecni na spotkaniu przedstawiciele Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Nadleśnictw: Ruda Maleniecka, Barycz i Stąporków po zapoznaniu się z oczekiwaniami ze strony filmowców również zdeklarowali pomoc w obszarze adekwatnym do zakresu działania swoich służb. Szczególnie może cieszyć stwierdzenie, że nasz region oferuje niezwykle atrakcyjne lokacje filmowe i ma szanse zaprezentować swoje uroki w kolejnych realizacjach. Szczegóły spotkania, na tym etapie produkcji, muszą pozostać owiane tajemnicą. Pozostaje nam zatem cierpliwie oczekiwać na premierę filmu, która ma odbyć się jesienią 2020 roku.

Źródło: Powiat Konecki

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W minioną środę Zbigniew Koniusz, wojewoda świętokrzyski gościł w Gowarczowie. 12 lutego br. Stanisław Pacocha, wójt gminy Gowarczów gościł Zbigniewa Koniusza, wojewodę świętokrzyskiego. W spotkaniu...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze