Pijany rowerzysta uderzył w auto, trzeźwy motocyklista w płot

Rowerzysta „na gazie” wyjechał na ulicę i uderzył w bmw. Trzeźwy motocyklista wyleciał z drogi i uderzył w płot.

Z  podwórka w Kornicy na drogę na rowerze wyjeżdżał 71-letni mężczyzna. Raczej nie zachował należytej uwagi, bo w momencie wkroczenia roweru na jezdnie nadjechał  bmw. I rowerzysta zderzył się z autem. Policjanci sprawdzili czy aby 71-latek nie jest pod wpływem alkoholu. Wyszło, że był nietrzeźwy, w organizmie miał 2 promile. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował go na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Natomiast w Komorowie  motocyklem honda jechał 43-letni mężczyzna. O Krasnej zmierzał wjechał na drogę w Komorowie i na jej łuku, nie zachował należytej ostrożności. Według wstępnych ustaleń policji, honda spadła z jezdni do rowu, a potem uderzyła w płot posesji. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował go na SOR. Po badaniach opuścił placówkę służby zdrowia – powiedziała nam sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy koneckich policjantów, którzy prowadzą postępowanie w tej kwestii.

MAK

2 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze