Program SKS. Konferencja szkoleniowa

W auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach odbędzie się konferencja szkoleniowa „Programu SKS” dla nauczycieli wychowania fizycznego.

Ruszyła realizacja w II semestrze III edycji Programu SKS – prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych. Trwa od 2 września do 30 listopada br.

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, jako Operator Wojewódzki Programu SKS, zaprasza na Konferencję Szkoleniową, która odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach, ul. Gimnazjalna 1. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 września br. w godz. 12.00-15.00. Obecność obowiązkowa.

Szkolenie odbędzie się w dwóch turach: 18 września dla nauczycieli prowadzących zajęcia z powiatów: Busko-Zdrój, Jędrzejów, Końskie, Kazimierza Wielka, Kielce – miasto, Kielce – powiat, a dzień później dla nauczycieli prowadzących zajęcia z powiatów: Opatów, Ostrowiec Św., Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kam., Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Ostrowiec Św. – miasto, Starachowice – miasto.

Program SKS finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i współfinansowany przez Jednostki Samorządu Terytorialnego województwa świętokrzyskiego.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze