Dwa karambole

Na ul. Staszica kierująca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mercedesowi i auta zderzyły się. Nikomu nic się nie stało. Zaś nieco później na ul. Kieleckiej renault uderzył w tył volkswagena, a ten natarł na autobus. Do szpitala zabrano kierujących renaultem i volkswagenem.

Jak informuje nas sierżant  Marta Przygodzka,  oficer prasowy koneckich policjantów około godziny 7,  29-letnia kobieta kierująca volkswagenem, jechała od ulicy Staszica do skrzyżowania z ul. Koneckich Odlewników. Nie  ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Końskich mercedesowi, którym kierowała 41-letnia, kobieta. Pojazdy zderzyły się.  Nikomu nic się nie stało, a policjanci ukarali mandatem sprawczynię kolizji.

Godzinę później do karambolu doszło na ulicy Kieleckiej. Kierująca renaultem  traffic 55-letnia kobieta, nie zachowała odpowiedniej odległości od jadącego przed nią volkswagena polo i uderzyła w tył auta, którym kierował 46-letni mężczyzna. Volkswagen z kolei uderzył w pusty autobus. W wyniku zdarzenia, do szpitala została zabrana kierująca renaultem  oraz kierowca volkswagena. W akcji brał udział śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i ambulans Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Fot. Policja Końskie

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze