Kierowca BMW w akcji

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Końskich w niedzielny wieczór zostali skierowani przez dyżurnego do dość nietypowego zgłoszenia. Po centrum miasta miał „szaleć” kierujący BMW. „Pirat drogowy” swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruch.

W niedzielny wieczór koneccy policjanci zostali skierowani na ul. Warszawską w Końskich, gdzie według relacji zgłaszającego, kierujący BMW miał specjalnie wprowadzać samochód w poślizg, co powodowało zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Patrol prewencji dosyć szybko namierzył i zatrzymał to auto. Okazało się, że kierowca popełnił szereg wykroczeń, za które otrzymał wysoki mandat i punkty karne. Wśród wykroczeń popełnionych przez 22-latka były m.in. niestosowanie się do znaków poziomych i pionowych, a także innych przepisów ruchu drogowego.

Kierowcy pamiętajcie, że na drodze nie jesteście sami. Niebezpieczną jazdą możecie stworzyć zagrożenie dla innych, często niechronionych uczestników ruchu drogowego. Każde tego typu wykroczenia będą egzekwowane z największą surowością.

Opr.MP

Źródło: KPP w Końskich

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze