Marsz po zdrowie

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – U ŹRÓDEŁ” zaprasza 21 września wszystkich fanów aktywnego spędzania czasu na Rajd Nordic Walking z cyklu marszów promujących zdrowy tryb życia w ramach projektu: „Marsz po zdrowie”.

Zapisy uczestników oraz wydawanie numerów uczestników zaplanowano w godz. 10.00 –12.00 na placu przy budynku świetlicy środowiskowej w Czarnej w dniu startu o godz.   Rajd będzie przebiegał zieloną trasą PNW w Czarnej na dystansie 4,9km. Ciekawa, poprowadzona w formie 4,9-kilometrowej pętli trasa, przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników nordic walkingu. Początkowo przebieg szlaku pokrywa się z pozostałymi trasami. Spacer z instruktorem będzie przebiegał w kierunku rzeki Czarna zgodnie z oznaczeniem parku, następnie powrót do miejsca startu rajdu na plac przy budynku Świetlicy Środowiskowej w Czarnej 74. Początek o godz. 12.

Zgłoszenia przyjmowane będą w do 18września. Informacje pod nr tel: 41375 95 33 lub 501192 800

woyt

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze