Zniszczył groby dawnych mieszkańców parafii Odrowąż?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali 34-latka z gminy Bliżyn, który jest podejrzany o zdewastowanie, zniszczenie nagrobków na cmentarzu parafialnym w Odrowążu.

W nocy z piątku 5 na 6 września 2019 roku, 34-letni mieszkaniec gminy Bliżyn  mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Stąporkowie. Siedział nietrzeźwy w przydrożnym rowie w Lutej, w gminie Stąporków. Okazało się, że mężczyzna  podejrzewany jest o zniszczenie płyt nagrobnych na cmentarzach w Odrowążu i oddalonym o półtora kilometra cmentarzu w Nowym Odrowążku. Oprócz tego policjanci ze Skarżyska poszukiwali go, bo pobił obywatela Czech i ukradł mu auto.

Jak informuje KPP Skarżysko Kamienne, na której terenie znajduje się gmina Bliżyn, 34-latek został  doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Skarżysku, gdzie usłyszał zarzut rozboju  na obywatelu Czech, który znalazł się w szpitalu. 8 września br., Sąd Rejonowy w Skarżysku aresztował 34-latka  na 3 miesiące.  Za te przewinienia poszukiwali go policjanci ze Skarżyska.

fot. KPP Skarżysko

MARIAN KLUSEK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze