Bukmacher online – 5 rzeczy, o których powinieneś wiedzieć

Zakłady bukmacherskie dają nie tylko możliwość wygranej, ale też dreszcz emocji. Jeśli dopiero zaczynasz, a chciałbyś świadomie korzystać z usług bukmacherów w sieci, powinieneś wiedzieć komu można powierzyć pieniądze. Nie każdy bukmacher jest wart zaufania.

1. Bukmacher online – zanim założysz konto…

2. Czy zakłady bukmacherskie są dla ciebie?

3. Sts bonus, czyli co w trawie piszczy?

Zanim zaczniesz zarabiać na zakładach, pamiętaj – zainteresowanie zakładami online rośnie. A im więcej zainteresowanych, tym większe pole do popisu dla oszustów.

1. Bukmacher online – zanim założysz konto…

Postanowiłeś: zakładasz konto i chcesz zarabiać pieniądze dzięki zakładom. Pośpiech jest złym doradcą, również w tym przypadku. Co powinieneś zrobić zanim założysz konto?

1. Przeczytaj porady osób, które od dawna z sukcesem typują w zakładach bukmacherskich. Takich cennych rad w sieci jest całkiem sporo – np. na blogach, czy serwisie YouTube. Być może pomogą ci się uchronić przed dużym rozczarowaniem. Zakłady bukmacherskie to jeden z tych przypadków, w którym możesz się uczyć na cudzych błędach. Wykorzystaj to. Możesz również sięgnąć po branżową literaturę, której również jest sporo w wielu księgarniach.

2. Zastanów się jakim budżetem dysponujesz. Nie pozwól sobie na sytuację, w której łatwo ryzykujesz zbyt dużą ilością pieniędzy. Nawet jeśli jesteś urodzonym optymistą, musisz się liczyć z możliwością odniesienia porażki.

3. Wybierz legalnego bukmachera online. To uchroni cię przed wieloma rozczarowaniami, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz mieć komfort gry i wpłynie na wysokość twoich wygranych. Kiedy już dokonasz wyboru, nie zapomnij zapoznać się z regulaminem. Dzięki temu nic cię nie zaskoczy.

4. Bądź czujny. Bukmacher, który robi błędy lub ma dodatkowe litery w adresie strony, powinien zwrócić twoją uwagę. Nieprofesjonalny wygląd witryny zazwyczaj oznacza, że bukmacher nie działa legalnie lub podszywa się pod legalnie działającą stronę.

5. Sprawdź metody płatności. To oczywiste, że grasz głównie dla pieniędzy. Skoro tak, zanim zarejestrujesz swoje konto, koniecznie sprawdź czy odpowiadają ci metody płatności dostępne konkretnie u tego organizatora zakładów.

2. Czy zakłady bukmacherskie są dla ciebie?

Jeśli się wahasz, zastanów się nad cechami swojego charakteru i odpowiedz sobie szczerze na kilka pytań. Czy łatwo się denerwujesz? Czy łatwo wyprowadzić się z równowagi? Łatwo tracisz kontrolę? Jeśli tak, zakłady bukmacherskie prawdopodobnie nie są dla ciebie. Jeśli nie umiesz panować nad emocjami, możesz stracić i pieniądze, i zdrowie. Zastanów się więc, czy warto.

3. Sts bonus, czyli co w trawie piszczy?

Sts jako sponsor wielu wydarzeń sportowych, a także polskiej reprezentacji Polski w piłce nożnej, jest jednym z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich, funkcjonujących w Polsce. Sts obsługuje około połowy rynku. Najważniejsze dla graczy jest to, że bukmacher ma ciekawą ofertę bonusową. Co to oznacza w praktyce? M.in. freebet, czyli darmowe doładowanie za 30 zł, które można otrzymać za kod promocyjny. Te pieniądze możesz potem dowolnie rozdysponować w grze. Ponadto, ten bukmacher oferuje również bardzo atrakcyjny sts bonus powitalny o wartości do 1000 zł. To powinno zainteresować początkujących graczy, którzy szukają dla siebie atrakcyjnej oferty na rynku bukmacherskim.

A na koniec… najważniejsze. Każdy zakład traktuj ostrożnie. Tak, jakbyś miał zaryzykować milionem dolarów. Zarabianie w sieci wydaje się bardzo proste, ale pozory mogą mylić.

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Michał Trojanowski, student z Końskich, przeszedł eliminacje do "Szansy na sukces", popularnego programu muzycznego TVP.  Zapytaliśmy Michała o jego refleksje związane z występem przed kamerą, a niebawem...
Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego dotarli do lokali w Chmielniku...
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca, to akcja która skierowana jest do wszystkich. Poświęcając niewiele własnego czasu, można przypomnieć bądź zapoznać się z praktycznymi ćwiczeniami, ratującymi...
15 października o godz 11.00 w Przedszkolu w Smykowie odbyła się próbna ewakuacja. W ewakuacji brały udział dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu, nauczyciele...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze