Kasa dla Czarnieckiej Góry

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze otrzyma pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości.

7 października br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego podpisano umowę, na mocy której Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze otrzyma pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości. Pieniądze dostaną także m.in. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze oraz Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Medycznego w Kielcach. Łącznie placówki te dostaną około 1.000.000 złotych. Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze sfinansuje dzięki kasie z Funduszu Sprawiedliwości sprzęt do rehabilitacji.

Stosowne umowy z dyrektorami ww. placówek w tej sprawie podpisał Zbigniew Ziobro, prokurator generalny. W uroczystości wziął udział Mariusz Gosek, członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego.

DAK

1 KOMENTARZ

  1. Kasa nie dla Czarnieckiej Góry, tylko dla Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze. Wieś z tego nic nie ma. Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to, że zawsze tuż przed wyborami obiecują, sypią kasą, otwierają 50 m drogi itp cuda-wianki, a po wyborach trudno jest załatwić jakąkolwiek sprawę.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Na koneckim bazarze złodziejka ukradła spódnice. W Koziej Woli złodziej wyniósł ze sklepu sześciopak piw. A w Gowarczowie ktoś ukradł narzędzia i części maszyn...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze