Szkoła w Kłucku ma 100 lat!

11 października br. odbędzie się uroczystość 100-lecia Szkoły Podstawowej im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Kłucku (gmina Radoszyce).

Na uroczystość zapraszają: dyrektor Elżbieta Woźniak, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, pracownicy i uczniowie szkoły.

– W wydarzeniu wezmą udział m.in. nauczyciele, którzy pracowali i pracują w naszej szkole, absolwenci, rodzice uczniów naszej szkoły oraz sympatycy naszej naszej placówki – informuje dyrektor Elżbieta Woźniak.

Uroczystość jubileuszowa z okazji 100-lecia Szkoły Podstawowej w Kłucku (1919-2019), która połączona została z nadaniem jej imienia mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, odbędzie się 11 października br.

Program uroczystości

godz. 11.00: msza święta w kościele parafialnym i poświęcenie sztandaru szkoły

od godz. 12.00:

– otwarcie uroczystości,

– program artystyczny,

– przemówienia gości i podziękowania,

– zwiedzanie szkoły i wpisy do księgi pamiątkowej,

– poczęstunek (grochówka).

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Michał Trojanowski, student z Końskich, przeszedł eliminacje do "Szansy na sukces", popularnego programu muzycznego TVP.  Zapytaliśmy Michała o jego refleksje związane z występem przed kamerą, a niebawem...
Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego dotarli do lokali w Chmielniku...
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca, to akcja która skierowana jest do wszystkich. Poświęcając niewiele własnego czasu, można przypomnieć bądź zapoznać się z praktycznymi ćwiczeniami, ratującymi...
15 października o godz 11.00 w Przedszkolu w Smykowie odbyła się próbna ewakuacja. W ewakuacji brały udział dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu, nauczyciele...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze