Konecczanie wzięli rewanż za Vive

W meczu 4 kolejki I ligi grupy C, szczypiorniści KSSPR Końskie zagrali w piątek na własnym parkiecie z rezerwami Orlenu Wisły Płock.

Parę dni temu w Superlidze PGE Vive Kielce uległo w Płocku Orlenowi po niemal czterech latach dominacji kielczan. W piątek, w rozegranym awansem spotkaniu, KSSPR zmierzył się z rezerwami zespołu z Płocka.

Początek gości

Początek spotkania należał do gości. W 9 minucie przyjezdni prowadzili 6:2. Potem jednak do głosu doszli podopieczni trenera Roberta Napierały. Konecczanie uporządkowali grę i w 25 minucie wyszli na prowadzenie 9:8. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 13:11 dla gospodarzy.

Przewaga KSSPR-u

W drugiej połowie przewaga konecczan wzrosła. W 43 minucie, po trafieniu Adriana Gruszczyńskiego, nasz zespół uzyskał najwyższą przewagę w spotkaniu (22:16). Jeszcze w 58 minucie ambitnie grający goście doszli konecczan na dwa „oczka” (29:27).

Ostatecznie KSSPR Końskie pokonał Orlen Wisłę II Płock 32:29, co niektórzy uznali za swoisty rewanż za porażkę Vive w Superlidze.

Więcej w „papierowym” wydaniu TYGODNIKA.

KSSPR Końskie – Orlen Wisła II Płock 32:29 (13:11)

KSSPR: Daniel Szot, Kamil Buchcic – Przemysław Matyjasik 6, Ernest Pilarski 6, Artur Rurarz 5, Dawid Maleszak 4, Paweł Wolski 3, Bartosz Woś 2, Adrian Gruszczyński 2, Rafał Śledź 2, Tomasz Napierała 1, Krzysztof Słonicki 1, Łukasz Telka. Trener Robert Napierała. Kierownik Mariusz Więckowski. Kary 8 minut.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

  • Ministerstwo 300x250

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Michał Trojanowski, student z Końskich, przeszedł eliminacje do "Szansy na sukces", popularnego programu muzycznego TVP.  Zapytaliśmy Michała o jego refleksje związane z występem przed kamerą, a niebawem...
Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego dotarli do lokali w Chmielniku...
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca, to akcja która skierowana jest do wszystkich. Poświęcając niewiele własnego czasu, można przypomnieć bądź zapoznać się z praktycznymi ćwiczeniami, ratującymi...
15 października o godz 11.00 w Przedszkolu w Smykowie odbyła się próbna ewakuacja. W ewakuacji brały udział dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu, nauczyciele...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze