Hokejowy wynik pojedynku Kamiennej z Fałkowem

W meczu piłkarskiej Klasy B, grupa 1, pomiędzy KS Kamienna Wola a GLKS Fałków, padł hokejowy rezultat.

Podopieczni trenera Roberta Barana podejmowali gości z Fałkowa. GLKS, za sprawą Kacpra Ostrowskiego, szybko objął prowadzenie 2:0. Riposta gospodarzy była równie szybka. To Dawid Czeczot doprowadził do remisu, jednak jeszcze przed przerwą to przyjezdni wyszli na dwubramkowe prowadzenie.

W 58 minucie nadzieję na dobry wynik dla gospodarzy dał Paweł Werner, który zdobył kontaktowego gola. Później jednak bramki zdobywali jedynie przyjezdni, którzy ostatecznie pokonali KS Kamienna Wola 7:3.

Mecz lidera grupy 1 Klasy B, KS Smyków z Płomieniem Wólka Kłucka, został przełożony na 16 października.

Więcej w „papierowym” wydaniu TYGODNIKA.

KS Kamienna Wola – GLKS Fałków 3:7 (2:4)

Bramki: Dawid Czeczot 20, 25, Paweł Werner 58 – Kacper Ostrowski 11, 17, 45, 59, 76, Bartosz Banasik 43, Wojciech Wysokiński 63.

Kamienna Wola: Paweł Słowik – Norbert Zynkowski, Łukasz Kowal, Artur Kuleta (43. Mikołaj Domagała), Paweł Werner, Piotr Połeć (72. Dawid Wydra), Dawid Czeczot (78. Łukasz Miążek), Dominik Bloch (84. Kamil Porębski), Tomasz Kapusta, Dariusz Kurcbart, Michał Kos (65. Paweł Bernatek). Trener Robert Baran.

Fałków: Adam Lipski – Krystian Strzałkowski, Marcin Czechowski, Michał Palus, Mateusz Wysokiński (46. Wojciech Wysokiński), Kacper Ostrowski, Kacper Gruszczyński (46. Paweł Jaborowski), Dariusz Szymczyk, Bartosz Banasik, Marcin Zapart, Paweł Najmrodzki (55. Damian Zenka). Trener Kamil Jarząb.