W ligach młodzieżowych trwa walka na całego

Drużyny młodzieżowe z powiatu koneckiego rozegrały kolejne mecze ligowe.

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. 1

7 kolejka: Partyzant Radoszyce – Sparta Kazimierza Wielka 2:0, Lechia Strawczyn – Skała Tumlin 3:0, Gród Ćmińsk – Deko Włoszczowa 2:4, Nida Oksa – Zenit Chmielnik 2:10, Sokół Rykoszyn – Naprzód Jędrzejów 1:7, Rodzina Kielce – Moravia Morawica 16 października.

W meczu zaległym: Sparta – Naprzód 6:3.

8 kolejka, 19 października (sobota), godz. 13.30: Deko – PARTYZANT.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

10 kolejka: Orlęta Kielce – KS Smyków 4:0, Zdrój Busko-Zdrój – Juventa Starachowice 5:2, Alit Ożarów – Futsal Nowiny przełożony, KSZO 1929 Ostrowiec Św. – pauza.

Mecz z 3 kolejki: Futsal – Alit zweryfikowano jako 4:0.

11 kolejka, 20 października, godz. 12: Juventa – SMYKÓW.

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. 3

7 kolejka: Top-Spin Promnik – Neptun Końskie 3:5, Radiator$ Stąporków – GKS Nowiny 1:3, Wicher Miedziana Góra – Victoria Mniów 0:1.

W meczu zaległym: Victoria – Radiator$ 1:2.

8 kolejka, 19 października (sobota), godz. 11: RADIATOR$ – Victoria, godz. 13: NEPTUN – Wicher.

Klasa okręgowa trampkarzy młodszych, gr. 1

10 kolejka: Neptun Końskie – Hetman Włoszczowa 0:7, Victoria Mniów – Tęcza Gowarczów 0:1, Piast Chęciny – FC Łączna 2:6, Polonia Białogon Kielce – Orlicz Suchedniów 1:2.

11 kolejka, 19 października (sobota), godz. 10: TĘCZA – Piast, Łączna – NEPTUN.

Klasa okręgowa młodzików starszych, gr. 3

8 kolejka: Sokół Rykoszyn – Radiator$ Stąporków 4:2, KSS Kieł Kielce – Sparta Strawczynek 5:0, Astra Piekoszów – pauza.

W meczu zaległym: Astra – Radiator$ 3:0.

9 kolejka, 19 października (sobota), godz. 10: RADIATOR$ – Sparta.

Klasa okręgowa młodzików starszych, gr. 4

8 kolejka: GLKS Krasocin – KS Smyków 2:5, Deko Włoszczowa – Bucovia Bukowa 1:1, ŁKS Łopuszno – Top-Spin Promnik 2:1.

9 kolejka, 19 października (sobota), godz. 10: Bucovia – SMYKÓW.

Klasa okręgowa młodzików młodszych, gr. 2

8 kolejka: KSP Kielce (dziewczęta) – Neptun Końskie 0:5, Partyzant Radoszyce – UKS AP Champions Końskie 0:8, Sparing Partner Nowiny – Piast Chęciny 3:4.

9 kolejka, 19 października (sobota), godz. 10: Piast – PARTYZANT, godz. 11: CHAMPIONS – KSP, Sparing Partner – NEPTUN.

Więcej w „papierowym” wydaniu TYGODNIKA.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zbigniew Koniusz został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko Wojewody Świętokrzyskiego. Dotychczas pełniący obowiązki wojewoda Agata Wojtyszek i wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski otrzymali mandaty...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze