Makabryczne odkrycie o poranku. Co lub kto odciął ludzki palec?

Zemsta za popełnienie przestępstwa, a może makabryczne porachunki? W środowy (16 października) poranek, ta informacja mogła zmrozić mieszkańców jednego ze skarżyskich osiedli. Ok. godz. 8, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji znalazł odcięty element dłoni. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali mundurowi.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji wiadomość o nietypowym znalezisku otrzymał od policjanta, który tego dnia znalazł się w rejonie garażu na ul. Sezamkowej.

– Odnaleziony przedmiot to kciuk ludzkiej dłoni – powiedziała Izabela Romanowska, reprezentująca Komendę Powiatową Policji. Na miejscu zdarzenia pojawili się kryminalni oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Jeszcze tego samego dnia, ustalono co mogło się wydarzyć. Stróżom prawa błyskawicznie udało się dotrzeć do osoby, do której należał kciuk.

– To mieszkaniec Skarżyska-Kam. Skarżyszczanin, jak wynika z dotychczasowych ustaleń w garażu wykonywał prace naprawcze przy motocyklu. Niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że ostre narzędzie odcięło mu kciuka – mówiła funkcjonariuszka KPP. Policjanci przesłuchali mężczyznę, jednocześnie uspokajając mieszkańców.

W środę, pojawiły się bowiem nieoficjalne i jak się później okazało niepotwierdzone informacje o popełnionym czynie przestępczym, którego konsekwencją miałby być odcięty palec.

 

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze