Wygrane naszych drużyn piłkarskich w Klasie A

W grupie 1 Klasy A rozegrano 12, przedostatnią jesienną kolejkę spotkań.

Radiator$ Stąporków podejmował ekipę Sokoła Rykoszyn. Podopieczni trenera Sławomira Jedynaka wygrali to spotkanie 3:1, dzięki trafieniom Michała Małeckiego, Michała Włudarczyka i Krystiana Borowca.

Radiator$ Stąporków – Sokół Rykoszyn 3:1 (2:0)

Bramki: Michał Małecki 13, Michał Włudarczyk 18, Krystian Borowiec 87 – Krzysztof Stańczyk 90+6.

Radiator$: Kacper Świercz – Kordian Żak (80 Krystian Borowiec), Adrian Dzięcioł, Kamil Kowalczyk, Krystian Kos, Marcin Boruń (90 Kamil Gumulski), Michał Małecki (85 Piotr Łoboda), Paweł Mendygrał, Klaudiusz Sołtysiak (90 Marek Gębski), Michał Włudarczyk (70 Piotr Skowron), Konrad Majos. Trener Sławomir Jedynak.

***

Z kolei gracze Pawła Skowrona zagrali na wyjeździe z ŁKS-em Łopuszno. Tęcza nie chciała być gorsza od Radiator$-ów i pokonała rywala również 3:1. Bramki dla drużyny z Gowarczowa zdobyli: Bartłomiej Sidor, Marcin Cieślik i Mateusz Cieślik. Piąte z rzędu zwycięstwo naszej drużyny stało się faktem.

ŁKS Łopuszno – Tęcza Gowarczów 1:3 (0:1)

Bramki: Bartłomiej Miśta 82 – Bartłomiej Sidor 10, Marcin Cieślik 53, Mateusz Cieślik 68.

Tęcza: Łukasz Ryszkiewicz – Bartłomiej Sidor (70 Michał Baska), Arkadiusz Pacocha, Piotr Pielarz, Paweł Majchrzak, Łukasz Sołtuniak, Grzegorz Gałązka, Hubert Cieślik, Mateusz Cieślik, Marcin Cieślik, Daniel Bakura (77 Daniel Zych). Trener Paweł Skowron.

Więcej w „papierowym” wydaniu TYGODNIKA.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Wszystkie placówki oświatowe, a w tym również przedszkola, przygotowały i przedstawiły programy o Dniu Niepodległości z patriotycznym wydźwiękiem i przekazem. Oglądaliśmy program artystyczny poświęcony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze