Dobiega końca runda jesienna w piłkarskich ligach młodzieżowych

Pierwsza runda rozgrywek sezonu 2019/2020 w piłkarskich ligach młodzieżowych, z udziałem drużyn z powiatu koneckiego, powoli dobiega końca.

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. 1

9 kolejka: Partyzant Radoszyce – Moravia Morawica 3:1, Rodzina Kielce – Naprzód Jędrzejów 1:3, Lechia Strawczyn – Deko Włoszczowa 4:0, Zenit Chmielnik – Skała Tumlin 3:0, Gród Ćmińsk – Sokół Rykoszyn 0:0, Nida Oksa – Sparta Kazimierza Wielka 0:10.

10 kolejka: Sokół – Partyzant 3:3, Moravia – Lechia 9:1, Rodzina – Gród 0:3, Sparta – Zenit 3:5.

Mecz 4 kolejki: Skała – Rodzina zweryfikowano jako walkower 0:3.

11 kolejka, 9 listopada października (sobota), godz. 13.00: PARTYZANT – Rodzina.

Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

12 kolejka: Zdrój Busko-Zdrój – Futsal Nowiny 1:2, KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Alit Ożarów 11:1, Orlęta Kielce – Juventa Starachowice 3.1, KS Smyków – pauza.

13 kolejka: Futsal – Smyków 10:1, Alit – Zdrój 1:9, KSZO – Orlęta 0:0, Juventa – pauza.

W meczu zaległym: Futsal – KSZO 5:3.

Mecz 11 kolejki: Juventa – Smyków zweryfikowano jako walkower 3:0.

14 kolejka, 9 listopada (sobota), godz. 11: SMYKÓW – Alit.

Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. 3

9 kolejka: GKS Nowiny – Neptun Końskie 2:4, Radiator$ Stąporków – Wicher Miedziana Góra 4:0, Top-Spin Promnik – Victoria Mniów 4:0.

10 kolejka: Neptun – Radiator$ 0:3, Wicher – Top-Spin 3:2, Victoria – Nowiny 0:3.

Mecz zaległy z 2 kolejki, 9 listopada (sobota), godz. 11: Nowiny – RADIATOR$.

Klasa okręgowa trampkarzy młodszych, gr. 1

12 kolejka: Neptun Końskie – Tęcza Gowarczów 13:1, Orlicz Suchedniów – FC Łączna 3:0, Piast Chęciny – Victoria Mniów 1:5, Polonia Białogon Kielce – Hetman Włoszczowa 0:3.

13 kolejka: Victoria – Neptun 5:5, Tęcza – Orlicz 2:5, Łączna – Hetman 3:4, Piast – Polonia 1:7.

Mecz 1 kolejki: Orlicz – Piast zweryfikowano jako walkower 3:0.

14 kolejka, 9 listopada (sobota), godz. 9: NEPTUN – Piast; godz. 11: Hetman – TĘCZA.

Klasa okręgowa młodzików starszych, gr. 3

10 kolejka: KSS Kieł Kielce – Radiator$ Stąporków 9:1, Sparta Strawczynek – Astra Piekoszów 1:12, Sokół Rykoszyn – pauza.

Klasa okręgowa młodzików starszych, gr. 4

10 kolejka: KS Smyków – Top-Spin Promnik 6:0, GLKS Krasocin – Bucovia Bukowa 0:3, Deko Włoszczowa – ŁKS Łopuszno 0:4.

Mecz 3 kolejki: Smyków – Krasocin zweryfikowano jako walkower 3:0.

Mecz 5 kolejki: Bucovia – Krasocin zweryfikowano jako walkower 3:0.

Klasa okręgowa młodzików młodszych, gr. 2

10 kolejka: Neptun Końskie – UKS AP Champions Końskie 1:1, Partyzant Radoszyce – Sparing Partner Nowiny 3:0, KSP Kielce (dziewczęta) – Piast Chęciny 2:1.

Mecz 3 kolejki: Piast – Sparing Partner zweryfikowano jako walkower 3:0.

Mecz 6 kolejki: Piast – Champions zweryfikowano jako walkower 0:3.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Wszystkie placówki oświatowe, a w tym również przedszkola, przygotowały i przedstawiły programy o Dniu Niepodległości z patriotycznym wydźwiękiem i przekazem. Oglądaliśmy program artystyczny poświęcony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze