PILNE: widziałeś ją? Pomóż funkcjonariuszom w poszukiwaniach

Ktokolwiek wiedział, ktokolwiek wie. Stróże prawa z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, w czwartkowe (7 listopada) przedpołudnie wystąpili z gorącą prośbą i apelem do mieszkańców naszego regionu. Funkcjonariusze poszukują Ady Misiury.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach poszukują zaginionej Ady Misiury. – Kobieta ma 34 lata i pochodzi ze Starachowic. Ostatni raz kontakt z rodziną nawiązała w miniony poniedziałek, 4 listopada br. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zaginiona w ostatnim czasie przebywała za granicą, w Holandii oraz Niemczech – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP.

34-latka ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy czarne do ramion, oczy piwne, uszy przylegające. Kobieta posiada liczne tatuaże. – Nie posiadamy natomiast informacji, w co kobieta może być ubrana. Jeżeli ktoś posiada informację, bądź zna miejsce pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z policjantami z KPP w Starachowicach ul. Armii Krajowej 27, pokój 209 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-02-14 lub 041 276-02-05 bądź 112 – tłumaczył st.sierż. Kusiak.

R.R.

fot. KPP Starachowice

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Wszystkie placówki oświatowe, a w tym również przedszkola, przygotowały i przedstawiły programy o Dniu Niepodległości z patriotycznym wydźwiękiem i przekazem. Oglądaliśmy program artystyczny poświęcony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze