Zapaliły się papierosowe pety

W jednym z pionów wodno-kanalizacyjnych, w budynku wielorodzinnym zapaliły się zgromadzone tam niedopałki papierosów. Ogień zgasł nim strażacy dotarli do pożaru.

Lokatorzy, opuścili swoje mieszkania przed przybyciem czterech zastępów  strażaków ratowników i druhów. Wychodząc zostawili otwarte okna. Nikt nie ucierpiał.

Strażacy jednym strumieniem wody z hydronetki przelali pozostałości po pożarze. Kamerą termowizyjną sprawdzili rozkład temperatury wewnątrz pionu. Nie  stwierdzili  podwyższonych wartości.  Sprawdzili atmosferę we wszystkich mieszkaniach przylegających do pionu. Nie wykryli gazów niebezpiecznych.

Na tym działania zakończono.

Druhami strażakami i strażakami ratownikami dowodzili: dh Daniel Ślusarczyk  i  st. kpt. Michał  Krzeszowski, którzy mieszkania przekazali  ich użytkownikom.

Szacht wodno-kanalizacyjny przekazali przedstawicielowi Spółdzielni Mieszkaniowej i zalecili  aby zalegające w nim niedopałki papierosów zostały uprzątnięte.

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Wszystkie placówki oświatowe, a w tym również przedszkola, przygotowały i przedstawiły programy o Dniu Niepodległości z patriotycznym wydźwiękiem i przekazem. Oglądaliśmy program artystyczny poświęcony...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze