Coraz więcej osób z województwa świętokrzyskiego podejmuje się tej pracy!

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun osób starszych.

Sytuacja osób starszych na rynku pracy nadal nie należy do najłatwiejszych. Muszą oni rywalizować z młodszymi, często ich doświadczenie jest niedoceniane i lekceważone a ich kandydatury, ze względu na wiek, są odrzucane już na samym początku.

Dla firmy, która zatrudnia opiekunki seniorów w Niemczech, Anglii i Polsce, doświadczenie stanowi jedną z kluczowych wartości. Wiek nie jest żadną przeszkodą, wręcz stanowi atut.

Praca w charakterze opiekuna osób starszych jest pełna wyzwań, ale daje ogromną satysfakcję. Wiąże się ona również z dodatkowymi korzyściami.

Osoby opiekujące się seniorami mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Solidny pracodawca zapewnia również całodobowe wsparcie podczas pobytu na kontrakcie – opiekun/ka ma swojego „osobistego opiekuna”, do którego może zadzwonić, poprosić o pomoc czy wskazówki w każdej sytuacji a także zajmuje się pełną organizacją wyjazdu i pobytu.

Osoby, które nie znają języka niemieckiego również mogą liczyć na wsparcie potencjalnego pracodawcy. To właśnie dla nich prowadzone są kursy, podczas których mogą przyswoić podstawowe zwroty w języku niemieckim, słowa związane z medycyną i opieką. Zdobytą wiedzę mogą utrwalić dzięki materiałom szkoleniowym w przystępnej formie, z którymi można się zapoznać np. podczas picia kawy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pracy w charakterze opiekuna seniorów, zadzwoń i umówimy się na spotkanie! Tel. 797 169 099

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielne popołudnie Wiejski Dom Kultury w Rogowie odwiedziło wielu gości z Rogowa i sąsiednich miejscowości. Wszyscy świetnie bawili się w "spotkaniu" przygotowanym przez...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze