Coraz więcej osób z województwa świętokrzyskiego podejmuje się tej pracy!

Poznaj nowy zawód z przyszłością (nie tylko dla młodych) – opiekun osób starszych.

Sytuacja osób starszych na rynku pracy nadal nie należy do najłatwiejszych. Muszą oni rywalizować z młodszymi, często ich doświadczenie jest niedoceniane i lekceważone a ich kandydatury, ze względu na wiek, są odrzucane już na samym początku.

Dla firmy, która zatrudnia opiekunki seniorów w Niemczech, Anglii i Polsce, doświadczenie stanowi jedną z kluczowych wartości. Wiek nie jest żadną przeszkodą, wręcz stanowi atut.

Praca w charakterze opiekuna osób starszych jest pełna wyzwań, ale daje ogromną satysfakcję. Wiąże się ona również z dodatkowymi korzyściami.

Osoby opiekujące się seniorami mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Solidny pracodawca zapewnia również całodobowe wsparcie podczas pobytu na kontrakcie – opiekun/ka ma swojego „osobistego opiekuna”, do którego może zadzwonić, poprosić o pomoc czy wskazówki w każdej sytuacji a także zajmuje się pełną organizacją wyjazdu i pobytu.

Osoby, które nie znają języka niemieckiego również mogą liczyć na wsparcie potencjalnego pracodawcy. To właśnie dla nich prowadzone są kursy, podczas których mogą przyswoić podstawowe zwroty w języku niemieckim, słowa związane z medycyną i opieką. Zdobytą wiedzę mogą utrwalić dzięki materiałom szkoleniowym w przystępnej formie, z którymi można się zapoznać np. podczas picia kawy.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pracy w charakterze opiekuna seniorów, zadzwoń i umówimy się na spotkanie! Tel. 797 169 099

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Mimo różnych zakazów, złodzieje pracują bez wytchnienia. Policja odnotowuje nieco mniej złodziejskich wybryków, ale jednak przestępcy zabierają dobra materialne innych ludzi. Mieszkaniec gminy Radoszyce za...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze