Gminne Mikołajki w Rudzie Malenieckiej

Wójt gminy Ruda Maleniecka oraz dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej, zapraszają wszystkie dzieci w wieku do 6 lat na Gminne Mikołajki.

Impreza odbędzie się w Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej. Organizatorzy proszą, aby rodzice dzieci, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, zgłaszali chęć udziału w sekretariacie szkoły (tel. 41 373-15-19) lub w sekretariacie Urzędu Gminy Rudzie Malenieckiej (tel. 41 373-13-40). Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 29 listopada br.

Mikołajki odbędą się 5 grudnia br. (czwartek) w godz. 10.00-12.00. Spotkanie i zabawy z Mikołajem poprowadzą nauczyciele z przedszkola.

Organizatorami wydarzenia są Urszula Piwowarczyk, dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej oraz Leszek Kuca, wójt gminy.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze