O!SHOP na stacji ORLEN przy ul. Warszawskiej 49A zaprasza

Właściciel Stacji ORLEN przy ul. Warszawskiej 49A w Końskich serdecznie zaprasza na nowo wyremontowaną stację.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz chęci dostosowania do najwyższych standardów, stacja przeszła całkowitą modernizację. Podjazd i toalety zostały dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Nowa oferta stacji O!shop

Sklep O!Shop został zaprojektowany w nowoczesny i funkcjonalny sposób, dostosowany został do potrzeb klientów, po to aby zakupy były szybkie i wygodne. Stop.cafe i O!Shop to odpowiedź na nowe trendy wśród, których widać rosnące znaczenie zdrowej i świeżej oferty gastronomicznej. Taka oferta dostępna jest już na Stacji Orlen przy ul. Warszawskiej, świeże posiłki przygotowywane na oczach klientów oraz możliwość zrobienia szybkich zakupów.
W ofercie sklepu od 2 grudnia 2019 roku będą świeżo wyciskane soki, wypiekane na miejscu pieczywo oraz szeroki wybór kanapek przygotowywanych na miejscu / burgery, wrapy, zapiekanki, nuggetsy czy pierogi. Ponadto w sklepie został stworzony kącik, gdzie można odpocząć podczas podróży, ze stanowiskiem do ładowania telefonu.

Myjnia

W najbliższych dniach zostanie wymieniona myjnia automatyczna na myjnię z wysokim ciśnieniem. Ponadto stacja oferuje mycie ręczne i sprzątanie samochodu z suszeniem i woskowaniem. Jest też stanowisko z odkurzaczami, przy którym każdy sam może odkurzyć samochód.

Hotel i sala bankietowa

Dla naszych klientów i ich gości oraz kontrahentów posiadamy bazę noclegową dla 40 osób w 3 gwiazdkowym hotelu Arkadia. Znajduje się w nim również sala bankietowa do organizacji wesel oraz konferencji do 240 osób.
Przy stacji znajduje się też Bar, w którym nasi klienci mogą zjeść pyszne śniadanie, domowy obiad oraz pizzę.

W dniu 6 grudnia na Mikołaja dla każdego klienta, który zatankuje paliwo oferujemy: KAWĘ GRATIS, a dla najmłodszych upominek!

Poprzedni artykułNowoczesne e-usługi w gminie Końskie
Następny artykułCo nowego?

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W niedzielne popołudnie Wiejski Dom Kultury w Rogowie odwiedziło wielu gości z Rogowa i sąsiednich miejscowości. Wszyscy świetnie bawili się w "spotkaniu" przygotowanym przez...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze