Ruszyła siódma edycja Miejskiej Ligi Futsalu w Stąporkowie

W minioną sobotę w hali sportowej w Stąporkowie odbyła się 1 kolejka siódmej edycji Miejskiej Ligi Futsalu.

W sezonie 2019/2020 rozgrywki toczą się w dwóch ligach. Rywalizuje 16 drużyn z gminy Stąporków oraz z gminy Końskie.

W I lidze gra 6 zespołów systemem mecz i rewanż. Natomiast w II lidze walczy 10 ekip systemem jednorundowym „każdy z każdym”. Po zakończeniu sezonu, ostatnia drużyna z I ligi spadnie do II ligi. Piąta drużyna z I ligi zagra baraż z zespołem z drugiego miejsca z II ligi. Pierwsza drużyna z II ligi w następnym sezonie zagra w I lidze. W 2019 r. odbędą się cztery kolejki. Pozostałe po Nowym Roku.

Organizatorem MLF jest Dorota Łukomska, burmistrza Stąporkowa i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie.

I liga

1 kolejka: Taktyczny Piątek – Albatros 4:4, Skała Niekłań – Jajko na Żurek 3:4, Zryw Zaborowice – Kamienna Wola 6:1.

II liga

1 kolejka: Wolni Strzelcy – Quo Vadis 1:4, OSP Gosań – OSP Gosań Juniorzy 6:2, Rubin Żeliwo – RTS 5:0, Radośni – Radiator$ Stąporków Juniorzy 5:6, TP-KW Old – Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 0:4.

2 kolejka, 7 grudnia br.: Jajko na Żurek – Kamienna Wola, Wyrewolwerowani Rewolwerowcy – OSP Gosań Juniorzy, Radiator$ Stąporków Juniorzy – OSP Gosań, Albatros – Zryw Zaborowice, Quo Vadis – Radośni, RTS – Wolni Strzelcy, Skała Niekłań – Taktyczny Piątek, TP-KW Old – Rubin Żeliwo.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze