Wystawa prac młodzieży ze Świetlicy Środowiskowej w Gowarczowie

W Szkole Podstawowej w Gowarczowie miała miejsce wystawa prac młodzieży ze Świetlicy Środowiskowej.

Podczas tegorocznej wystawy zaprezentowane były różne, pięknie i starannie wykonane prace. Wszystko to odbyło się w Świetlicy Środowiskowej na parterze Szkoły Podstawowej przy ul. Szkolnej w Gowarczowie.

Świąteczny klimat udzielił się wszystkim zwiedzającym wystawę. Obecni byli m.in. Stanisław Pacocha, wójt gminy, Marzena Dziewit, sekretarz gminy oraz nauczyciele, rodzice i uczniowie. Była to doskonała okazja do zainspirowania się świątecznym pomysłem na prezent i nie tylko.

Młodzież wykazała się dużą inwencją twórczą, dzięki której mogliśmy podziwiać rękodzieło. Własnoręcznie szyte i haftowane portmonetki w stylu retro, a także torby, maskotki i całe mnóstwo pięknych przedmiotów użytkowych.

Sekretarz Marzena Dziewit zaprezentowała młodzieży własne możliwości szycia na maszynie.

Na warsztaty, które prowadzi Teresa Boba, chętnie uczęszcza młodzież. Takie zajęcia inspirują do działania. Pobudzają twórczo młode umysły, czego efektem są spotkania i wystawy takie, jak tegoroczna.

Dariusz Kosma

Fot. UG Gowarczów

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze