NIE PALIMY BYLE CZYM

Rozpoczynamy wielką akcję pod nazwą NIE PALIMY BYLE CZYM. Nasz pomysł wsparł Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, w ramach „Kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej ochrony powietrza atmosferycznego”.

W aktualnym sezonie grzewczym wielokrotnie spotykać się będziemy na naszych łamach z tymi, którym nie jest obojętny stan naszego środowiska. Przeczytacie o sposobach walki o czyste powietrze, metodach ograniczenia emisji spalin, poznacie dobre przykłady rozwiązań stosowanych przez mieszkańców naszych miast i gmin.

Hasłem naszej kampanii jest oświadczenie, które powinno być mottem wszystkich użytkowników wszelkich pieców: NIE PALIMY BYLE CZYM! Oznacza ono również, że stosujemy alternatywne źródła energii: fotowoltaiczne, pompy cieplne, elektryczne samochody, auta hybrydowe, wiatraki, turbiny wodne itp. technologie ograniczające trujące nas wszystkich spaliny.

Każdy kto chce na swojej firmie, posesji, na ogrodzeniu, na furtce, na bramie, umieścić taką tabliczkę – otrzyma ją za darmo, pod warunkiem, że ją wyeksponuje. Od środy, 11 grudnia, zapraszamy do redakcji TYGODNIKA wszystkich, którzy dbają o czyste powietrze i chcą dać innym przykład!
Redakcja w Końskich: ul. Spółdzielcza 16a, godz. 8.00-12.30.
Redakcja w Starachowicach: ul. Murarska 11, godz. 8.00-15.30.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W Komendzie Powiatowej PSP w Końskich, odbyła się narada podsumowująca działalność jednostek ochrony przeciwpożarowej powiatu koneckiego w roku 2019. Gospodarzem spotkania był bryg. Grzegorz Zieliński, komendant...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze