Po raz ósmy w Mechaniku walczyli pod siatką [zdjęcia]

W minioną sobotę w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich odbył się Turniej Siatkówki Absolwentów i Sympatyków Mechanika o Puchar Dyrektora Szkoły. To była ósma edycja zawodów.

Pomysłodawcą zmagań, w których od ośmiu lat uczestniczą drużyny absolwentów szkoły, jest Beata Jakubowska, dyrektor szkoły.

– Grają również uczniowie, nauczyciele, a także drużyny, które chcą się sprawdzić w zmaganiach sportowych. Do tegorocznego turnieju zgłosiło się pięć drużyn: Jarecki Team, Absolwenci, ZSP nr 1, Rogów. Był także zespół Maliny ze Skierniewic – informuje dyrektor Jakubowska.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął zespół Absolwentów. Drugie miejsce wywalczył Jarecki Team a trzecie zespół Maliny ze Skierniewic. Na dalszych miejscach uplasowały się zespoły ZSP nr 1 oraz Rogów. Zwycięzcy turnieju otrzymali Puchar Dyrektora, zaś pozostałe drużyny pamiątkowe dyplomy.

Sędzią głównym turnieju był Waldemar Kania. Organizatorem zawodów była dyrekcja szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego, samorząd uczniowski oraz Starostwo Powiatowe w Końskich. – Szczególne podziękowania należą się firmie Forbuild, która wsparła organizację turnieju – kończy dyrektor Beata Jakubowska.

Dariusz Kosma

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze