Przybyli, zobaczyli, zwyciężyli, czyli mecz KSSPR-u z Azotami w Puławach

W 11 kolejce I ligi, grupa C, piłkarze ręczni KSSPR Końskie zagrali na wyjeździe z rezerwami Azotów Puławy.

Podopieczni Roberta Napierały zmierzyli się w sobotę z ostatnimi w tabeli rezerwami Azotów. Mecz w Puławach od początku ułożył się po myśli naszych szczypiornistów. W 14 minucie konecczanie prowadzili 8:4, a w 20 – 11:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:10 dla naszej siódemki.

Dominacja KSSPR-u

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Nadal dominowała nasza drużyna, która sukcesywnie powiększała swoją przewagę. Na dwie minuty przed końcem gry podopieczni Roberta Napierały prowadzili różnicą dziewięciu „oczek” (29:20). Ostatecznie zakończyło się wygraną gości 29:24.

Najwięcej bramek dla drużyny z Końskich zdobyli: Przemysław Matyjasik – 10, Ernest Pilarski – 8 i Artur Rurarz – 6.

W sobotę, 14 grudnia o godz. 18, na zakończenie pierwszej rundy, KSSPR we własnej hali zagra zaległe spotkanie z Czuwajem Przemyśl.

Azoty II Puławy – KSSPR Końskie 24:29 (10:15)

KSSPR: Buchcic, Witkowski – Matyjasik 10, Pilarski 8, Rurarz 6, Maleszak 3, Woś 1, Telka 1, P. Napierała, Wolski, Gruszczyński, Zając, T. Napierała, Słonicki. Trener Robert Napierała. Karne 6/7. Kary 4 minuty.

Sędziowali: Grzegorz Młyński (Zwoleń) – Rafał Puszkarski Legionowo).