RADOSZYCE. Rozjarzyła się choinka tysiącem lampek

W centrum Radoszyc, na skwerku dzieci z przedszkola witały świętego Mikołaja. Ten wysłuchał co to ma dzieciom w przyszłym roku przynieść, a potem wspólnie zapalili na choince lampki. Przy okazji rozbłysły inne ozdoby umieszczone na skwerku.

Na skwerku w Radoszycach ustawiono żywą choinkę, którą przepięknie przyozdobiono setkami lampek, co stało się za przyczyną Pauliny Bańburskiej z Wydziału Promocji Urzędu Miasta. W urzeczywistnianiu jej koncepcji pomagali pracownicy Zakładu Komunalnego. Niedaleko stanęły podświetlane bombki, girlandy. Raptem koło choinki pojawiły się radoszyckie przedszkolaki, z rodzicami, nauczycielami. Burmistrz Michał Pękala przywiódł świętego Mikołaja. Najpierw dzieci składały mu życzenia, co by chciały w przyszłym roku od niego otrzymać. To był istny koncert życzeń, chciały rakiety i samochody wyścigowe, lalki i różnego rodzaju wymyślne zabawki. Wreszcie wszyscy zgromadzeni zaczęli odliczać od 10 do 1, i w tym momencie rozbłysły światełka na choince i innych ozdobach jakie stanęły na skwerku. To jest taki fajny ozdobnik miasta na długie, zimowe wieczory.

MAK

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze