Zderzyły się na rondzie. Pasażerka trafiła do szpitala

Na rondzie im. Przemysława Gosiewskiego zderzyły się dwa auta, bowiem jeden z kierujących wymusił pierwszeństwo przejazdu. Jedną osobę zabrano na SOR.

 Jak nam powiedziała sierż. Marta Przygodzka oficer prasowy koneckich policjantów, ze wstępnych ustaleń wynika, że na rondzie im. Przemysława Gosiewskiego. Kierujący volkswagenem golfem, 60-letni mężczyzna miał w aucie pasażera 33-latka. Jechał ulicą Warszawską od Baryczy do centrum miasta. Musiała pokonać rondo im. Przemysława Gosiewskiego, gdzie dobiegają ulice, Staszica, Armii Krajowej i Warszawska. Pojechał na wprost, a nie włączył się okrążenie rond. Wspomniana patelnia, jakoś się budowlańcom wymknęła spod kontroli i znalazła się na jednym pasie tejże ulicy. Jakby prawy pas Warszawskiej w kierunku centrum był poza rondem, chociaż ruch okrężny odnosi się do odnosi się co całej jej szerokości. Jadąc ulicą Warszawską i nie udzielił pierwszeństwa znajdującemu się na rondzie fiatowi, którym kierował 28-letni mężczyzna. To auto jechało z ul. Armii Krajowej w ul. Staszica. W fiacie podróżowała 38-letnia pasażerką. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, sprawdzili trzeźwość. Obaj kierujący byli trzeźwi. Natomiast 38-latkę Zespół Ratowników Medycznych przetransportował na Szpitalny Oddział Ratunkowy do Końskich.

MAK

Poprzedni artykułFajerwerki a bezpieczeństwo
Następny artykułZ sercem dla serca

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

W środę, 21 stycznia 2020 w Komendzie Wojewódzkiej Policji odbyła się coroczna odprawa kadry kierowniczej policji Garnizonu Świętokrzyskiego. Szefowie poszczególnych pionów przedstawili statystyki dotyczące działań...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze