Pomóżmy rodzinie i policji w poszukiwaniach. Zaginęła Anna Łebek

Po raz ostatni całą i zdrową widziano ją pod koniec października ubiegłego roku. Od tamtej pory ślad po niej zaginął. Nie wiadomo gdzie aktualnie może przebywać i co robi. Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach poszukuje zaginionej mieszkanki Starachowic.

Anna Łebek ma 39 lat. 24 października 2019 r. była ostatni raz widziana przez rodzinę i od tamtej pory nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. – Kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond do ramion, oczy zielone. Była ubrana w jeansy koloru niebieskiego, sweter koloru ciemnego, płaszcz do kolan koloru szarego oraz w buty sportowe – poinformował sierż.szt. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Istotną informacją, którą w czwartek (16 stycznia) z opinią publiczną podzielili się mundurowi jest fakt posiadania przez 39-latkę, torebki koloru szaro-czarnego. Dotychczasowe ustalenia wskazują na to, iż zaginiona miała ją przy sobie. – Jeżeli ktoś ma informację bądź zna miejsce pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z policjantami z KPP Starachowice, ul. Armii Krajowej 27 pokój 210 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 41 276-02-12 lub 041 276-02-05 – podkreślają funkcjonariusze.

Dodaj komentarz

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze